FAQ

Nejčastější otázky a odpovědi

Štetinky kartáčku se postupně opotřebují, nabalí bakteriemi a kartáček se stává celkově méně efektivní. Zubaři ke správné ústní hygieně doporučují používat kartáček maximálně 3 měsíce, protože jedině nový kartáček vám zajistí vždy to nejlepší čištění zubů.
S Boosy jde o spojení kvality čištění zubů a šetrnosti k životnímu prostředí. Díky využití obnovitelných a rozložitelných materiálů je použití 4-6 kartáčků Boosy ročně mnohem šetrnější, než 3-4 plastových.

Plastovým kartáčkem si čistíme zuby od malička, takže první dny to může být trošičku nezvyk, ale po pár dnech či týdnech vás je už ani nenapadne srovnávat. Navíc máte hned po ránu příjemný pocit.

Spolupracujeme s výrobcem v Číně, který se specializuje na kartáčky vyráběné z přírodních, udržitelných zdrojů. Díky tomu mohou být kartáčky z obnovitelných zdrojů a zpracované za rozumnou cenu. Zpracovávání kartáčků někde jinde by znamenalo několikanásobné zvýšení ceny.

Jakmile dorazí nový kartáček, budete chtít nějak naložit s tím starým. Jednoduše uštípněte nebo odlomte štetinky a hoďte je do koše. Potom můžete tělo kartáčku dát na kompost, zahrabat do hlíny, nebo ho využít nějak kreativně.

Z hygienických důvodů kartáčky zpět nepřijímáme, ale pokud byste byli z jakéhokoli důvodu nespokojeni, neváhejte nás kontaktovat a problém vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Samozřejmně. Pokud Vám cokoli nesedí, můžete buď změnit odebíraný typ kartáčku, nebo odběr úplně ukončit.

Pokud jste si to pouze časem rozmysleli a jinak jste byli doposud spokojeni, vrátíme Vám částku sníženou o cenu již doručených kartáčků.

Pokud chcete odběr ukončit, protože jste se službou či produkty nespokojeni, vrátíme Vám plnou částku.

Pro jakékoliv změny stačí upravit dané údaje v detailu účtu, nebo nás kontaktovat.

První kartáček Vám pošleme do 3 dnů po dokončení objednávky. Další pravidelné dodávky pošleme dle zvoleného typu předplatného – za 2, nebo 3 měsíce.

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. V ideálních podmínkách může růst až o metr denně. Při jeho růstu navíc nejsou používány žádné pesticidy či jiná chemie. Při svém růstu spotřebuje o 35 % více oxidu uhličitého než běžný strom, čímž výrazně pomáhá čistit ovzduší.

Kontakt

Telefon: +420 739 157 278
Email: info@boosy.cz